O.S.C.C GROUP

/O.S.C.C GROUP
O.S.C.C GROUP 2018-01-17T13:05:19+00:00

O.S.C.C GROUP

گروه OSCC ، متشکل از چهار هلدینگ اصلی بوده که هر کدام بطور مستقل و در عین حال در ارتباط با یکدیگر ، تحت سیستم مدیریتی واحد فعالیت می نماید . این چار گروه عبارتند از :

1 – هلدینگ مشتقات نفتی ( Oil ) : این هلدینگ که قدیمی ترین بخش مجموعه می باشد با ثبت شرکت پتروپلاس در دوبی و نفت تجارت در ایران و اخذ نمایندگی انحصاری از کمپانی بلک پیرل آمریکا ، در زمینه های خرید و فروش مشتقات نفتی و گازی ، پتروشیمی ، پالایشگاهی و همچنین پروژه های حفاری و تجهیز صنایع نفت و گاز  فعالیت دارد .مجموعه با داشتن کد رجیستری در NIOC و همچنین روابط بسیار قوی در روسیه ، قزاقستان  و ترکمنستان امکان تهیه فراورده ای نفتی و گازی و پتروشیمی را در اسرع وقت و با بهترین قیمت و شرایط دارد .

گازوئیل ، قیر ، مازوت ، ال پی جی ، انواع روغن های پایه ، سولفور ، اوره ، انواع حلال ، هیدروکربن ، بنزین و …… مواردی هستند که این شرکت سابقه تامین و ارسال آنها را دارد .

2 – هلدینگ قطعات یدکی ( Spare Parts ) : تامین قطعات یدکی انواع ماشین آلات عمرانی – معدنی از آنجایی که اهمیت ماشین آلات به عنوان کالای سرمایه ای در پروزه های زیر ساختی و معدنی هر کشور غیر قابل انکار است ، بدیهی است که خرابی و خواب این گونه ماشین آلات هزینه بالایی را بر پروژه تحمیل خواهد کرد . لذا یکی از دغدغه های صاحبان پروژه و معادن سرویس ، نگهداری و تامین به موقع قطعات یدکی می باشد .

این مجموعه با تکیه بر سالها تجربه در حوزه خودروهای تجاری و ماشین آلات عمرانی اعم از انواع کامیون  ، لودر ، بیل مکانیکی ، غلطک ، بلدوزر ، گریدر و … سعی در تامین این قطعات با تمرکز بر کیفیت و قیمت مناسب داشته است .

از جمله برندهای مطرح که این مجموعه خدمات خود را به آنها ارائه می نماید می توان به بنز ، ولوو ، کوماتسو ، کاترپیلار ،تیراژه ماشین ( Lonking ) ، تیراژه دیزل ( BeiBen ) و قطعات موتوری اشتایر – ویچای ( Weichai ) اشاره نمود .

3 – هلدینگ بازرگانی ( Commercial ) : این هلدینگ با داشتن سابقه ای بالغ بر 25 سال در زمینه بازرگانی خارجی ، صادرات ، واردات ، اخذ نمایندگی از شرکت های اروپایی و آسیایی ، اخذ مجوزهای گوناگون از جمله دارو و غذا ، بهداشت ، صنایع و معادن و …، ثبت سفارش ، توسعه بازار و مارکتینگ بصورت حرفه ای فعال بوده و آماده خدمت رسانی به کلیه بازرگانان محترم می باشد .

4 – هلدینگ ترخیص (Customs ): این هلدینگ با بر خورداری از چندین کادر مجرب و حرفه ای در کلیه گمرکات ، آماده ارائه خدمات ترخیص تخصصی  کالا می باشد .

از جمله گروه های فعال در بخش ترخیص عبارتند از : لوازم یدکی خودروهای سبک و سنگین ، مکمل های غذایی ، دارو ،شکلات ، قهوه ، پارچه ، بلورجات، لوله های حفاری ، انواع ورق آهن  و ….